West-Frisia

Belgen

De West-Frisia equipe verblijft momenteel in Spanje. De weersomstandigheden zijn niet helemaal ideaal, maar gelukkig kan er met een beetje planning wel worden getraind. De regen kan echter niet altijd worden ontweken. Af en toe arriveren de West-Friezen dan ook met natte wielerpantoffels terug in het onderkomen.

Zij bleken niet de enige. Een Belgisch duo die de groep onderweg sprak, kampte met hetzelfde euvel. De in ductape gewikkelde verraadde echter dat de drogingsmethode niet helemaal super werkte. De meest spraakzame Zuiderbuur wilde wel uit de doeken doen, waarvoor de upgrade van zijn kompaan diende.

Een droogsessie in de oven was niet helemaal geslaagd. De hoge temperatuur zorgde voor snel gedroogde schoenen, maar ook voor het loslaten van de gelijmde carbonzool. Slechts met flinke wikkels ductape kon de fietsweek rond Girona worden vervolgd.